ა(ა)იპ აგროსერვის ცენტრმა ქ.,მარდინში სასოფლო-სამეურნეო ტექნოლოგიებისა და მეცხოველეობის გამოფენაში მიიღო მონაწილეობა
ა(ა)იპ აგროსერვის ცენტრის დირექტორის მოადგილე ედუარდ ფუტკარაძე, მარგეტინგის საკითხების სპეციალისტი, გიორგი სირაბიძე და მეციტრუსე აგრონომი, ლევან კეკელიძე, თურქეთის რესპუბლიკის ქალაქ მარდინში სასოფლო-სამეურნეო ტექნოლოგიებისა და მეცხოველეობის გამოფენა-გაყიდვას დაესწრნენ.
ღონისძიების ფარგლებში აჭარის სოფლის მეურნეობის სამინისტროს ა(ა)იპ აგროსერვის ცენტრმა წარმოდგინა სანერგე მეურნეობის ნაწარმი და მოხდა ქობულეთის ღვინის სახლში დაწურული ღვინის დეგუსტაცია. გამოფენაში მონაწილეობდნენ, როგორც ადგილობრივი, ისე უცხოური კომპანიების წარმომადგენლები.

N(N)JP Agroservice Center participated in the exhibition of Agricultural Technologies and Livestock in Mardin
Deputy Director of Agroservice Center, Mr. Eduard Phutkaradze, Marketing specialist Giorgi Sirabidze and citrus Agronom, Levan Kekelidze, attended the exhibition of agricultural technologies and livestock in the town of Mardin, Turkey.
In the frames of the event, Agroservice Center presented the products of the nursery and arranged wine tasting of Kobuleti wine house. Representatives of local and foreign companies participated in the exhibition.