აგროსერვის ცენტრი აგრო-სასურსათო პროდუქციისა და ტექნოლოგიების გამოფენა-გაყიდვაში მიიღებს მონაწილეობას
აგროსერვის ცენტრი მე-5 საერთაშორისო აგრო-სასურსათო პროდუქციისა და ტექნოლოგიების გამოფენა-გაყიდვაში მიიღებს მონაწილეობს. ორგანიზაცია გამოფენაზე აჭარის სოფლის მეურნეობის სამინისტროსთან ერთად აგროსერვის ცენტრში დანერგილ ტექნოლოგიურ სიახლეებსა და პროდუქციას გამოფენს.
„Agro Batumi 2015” კომპანია “GEONET EXPO–ს“ ორგანიზებით მიმდინარე  წლის  30- 31  ოქტომბერსა  და 1 ნოემბერს,  ქალაქ  ბათუმში, ყინულის სასახლეში გაიმართება. მასში მონაწილეობას, გარდა ქართული კომპანიებისა თურქული, ირანული და უკრაინული კომპანიები მიიღებენ. გამოფენის მონაწილეებს სამი დღის განმავლობაში საშუალება ეძლევათ საკუთარი პროდუქცია ფართო მომხმარებლებს გააცნონ. გამოფენის მიმდინარეობისას იგეგმება სარეკლამო და  საინფორმაციო ტურები, პრეზენტაციები და  შეხვედრები მასმედიის წარმომადგენლებთან. აგროსერვის ცენტრი აგრო-სასურსათო პროდუქციისა და ტექნოლოგიების გამოფენა-გაყიდვაში მესამე წელია ღებულობს მონაწილეობას. გამოფენა აჭარის ა.რ. მთავრობის, აჭარის ა.რ. სოფლის მეურნეობის სამინისტროს, ქალაქ ბათუმის მერიის, აჭარის სავაჭრო-სამრეწველო პალატისა და საქართველოს საერთაშორისო ინვესტორთა ასოციაცის თანაორგანიზატორობით ტარდება.

Agro Service Center to participate in 5th International Agro-Products and Technology Fair
Agro Service Center will participate in the 5th International Agro-Products and Technology Fair, where the company along with the Ministry of Agriculture of Ajara will exhibit technological novelties and products introduced in Agro Service Center.
The 5th International Agro-Products and Technology Fair organized by Geonet Expo will be held in Batumi from 31 October to 1 November 2015. About 40 companies are going to participate in the exhibition, including Georgian, Iranian, Ukrainian and Turkish companies. Innovations in the agricultural field from different angles will be presented at the exhibition; particularly, poultry, animal, plant, food processing industry and agricultural technology issues. The exhibition will last for two days. During the event, participating companies will be awarded with special certificates.